Elżbieta Nell Chojnowska

Elżbieta Nell Chojnowska, mgr systemów informacyjnych zarządzania. Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania oraz Podyplomowych Studiów „Zarządzanie personelem w firmie”. Jest wykładowcą z zakresu kształcenia kompetencji kierowniczych w Centralnym Ośrodku Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie oraz trenerem współpracującym z firmami szkoleniowymi w obszarach szkoleń m.in. z zakresu komunikacji interpersonalnej, zarządzania sobą, motywacji, przywództwa, organizacji pracy menedżera, pracy zespołowej oraz coachingu. W swoim życiu zawodowym również doświadczyła pracy z dziećmi i młodzieżą będąc przez sześć lat nauczycielem w szkole (z wykształcenia także nauczyciel).

.


Jest certyfikowanym coachem ACC ICF oraz członkiem ogólnoświatowej organizacji coachów International Coach Federation - ICF Global i ICF Polska. Realizuje proces coachingowy wg standardów ICF  prowadząc z klientami sesje coachingowe (m.in. z obszarów coachingu życiowego/osobistego, coachingu kariery/zawodowego oraz coachingu rodzicielskiego i coachingu kobiet w biznesie).

 

Poza tym, permanentnie doskonali swoje umiejętności i warsztat trenerski biorąc czynny udział w szkoleniach, m.in. z doskonalenia umiejętności trenerskich czy cyklicznych learning forum dla coachów. Obecnie również słuchaczka Podyplomowych Studiów w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie na kierunki „Job coaching – doradztwo zawodowe – coaching kariery”.

Ten wpis został opublikowany w kategorii O nas i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.